Hoi! Ik ben Hein

Projectleider en huisvinoloog

Over Hein

Hein heeft een neus voor organisch groeien in Google. Als SEO-specialist is hij dan ook continu bezig om de websites van klanten in de smaak te laten vallen bij Google (en Googlegebruikers). Hein is een geboren projectleider: hij haalt veel voldoening uit klantprojecten begeleiden. En wij ook, want met Hein op een project weten wij (en onze klanten) dat we kunnen rekenen op duidelijke communicatie én mooie resultaten. Loop je stage bij Doublesmart, dan kan Hein trouwens zomaar jouw contactpersoon, onboarder en stagebegeleider zijn.

Hein heeft verder een neus voor de smaakmakers van het leven. Hij duikt graag de keuken in om een Italiaans hoogstandje te bereiden, uiteraard voorzien van een bijpassende, ‘van uw vinoloog Hein’-wijn. Logisch dat hij geen gebrek heeft aan vrienden die bij/met/op hem komen proosten. Salute!

Succesverhalen van Hein

Enkele klanten waarvoor Hein meetbaar meer groei heeft gerealiseerd

Dit is wat onze klanten zeggen

De waarde van de relatie zegt ons zoveel meer dan we waarde van de transactie. Dat heeft gezorgd voor lange termijn relaties met opdrachtgevers.

Wij krijgen een 4.9 op Google uit140 beoordelingen

‘Fijne partner!’

Marketing Zegwaard

‘DoubleSmart is een professionele en betrokken online marketingpartner. Ze denken proactief mee, communiceren helder en leveren zichtbare resultaten. Dankzij hun expertise zijn onze online…’

Rene Bockmeulen

‘Afgelopen mei een 4 daagse online training gevolgd over AI-assistenten bij Doublesmart. De training is 4 dagen gegeven door Paola. Paola heeft veel kennis en weet dit op een fijne manier over te…’

Jo-Vienna Heije

‘We’ve had the pleasure of working with Doublesmart in the Netherlands, and the results have been truly impressive. They’ve delivered targeted, structured, and strategic work that has contributed…’

Jan Arild Fredriksen

‘Hein werkt voor ons aan de SEO en Manon aan de content. Afgelopen maanden zijn we enorm hard gestegen op organische verkeer door deze twee. De samenwerking met DoubleSmart verloopt goed.’

Michel Faas

Maak kennis met ons SEO-team

Kletsen met Hein?

Maak een afspraak met onze marketingprofessionals

Klaar voor de volgende stap? Onder het genot van een bakje koffie bespreken we samen de strategie, campagne of aanpak die bij jou past.